4 priežastys, kodėl jūsų pacientai turi išbandyti trombocitais praturtintą fibriną

/ / Tinklaraštis

Senėjimas – neišvengiamas procesas, bet kartais jis ateina per anksti arba sukelia nemalonių emocijų. Skirtingi faktoriai, pavyzdžiui, buvimas saulėje, ydingas gyvenimo būdas ir netgi genetika gali paspartinti senėjimo procesą. Pacientai dermatologams skundžiasi senėjimu pamatę gilesnes raukšles veide, pastebėję spalvos bei tekstūros pakitimus skirtingose kūno vietose. Taip, sustabdyti laiko negalima, bet galite savo pacientams padėti atsukti laikrodį atgal!

Mes, oficialūs i-PRF procedūros atstovai Lietuvoje, galime pasiūlyti i-PRF, kitaip žinomą kaip kraujo koncentrato, praturtinto baltųjų kraujo kūnelių procedūrą, kuri padeda atstatyti išvaizdos jaunatviškumą. PRF yra panašus į PRP (trombocitais praturtintą plazmą), tačiau gerokai pažangesnis.

 

Pateikiame 4 priežastis, kodėl verta savo pacientams pasiūlyti i-PRF procedūras:

 

1. PRF yra 100 % natūralus

PRF – tai gydymas, kurio metu naudojamas paciento kraujas, ir tai yra viena unikaliausių šio gydymo būdo savybių. Gydymas prasideda kraujo mėginio paėmimu, visai kaip atliekant kraujo tyrimą laboratorijoje. Po to kraujas sukamas „DUE Quattro“ centrifugoje, kuri atskiria i-PRF – trombocitais praturtintą fibriną, be jokių antikoaguliantų.

 

2. Augimo faktoriai, esantys PRF, yra pačių pacientų vaistas nuo senėjimo

I-PRF yra gausybė augimo faktorių, kurie yra pagrindinė priemonė, padedanti pristabdyti senėjimo požymius. I-PRF sudėtyje yra didelė trombocitų, leukocitų, fibrino bei kamieninių ląstelių koncentracija. Trombocitai „prikimba“ prie fibrino tinklo ir išskiria augimo faktorius, kurie atsakingi už naujų odos ląstelių, kolageno bei kraujagyslių susidarymą. PRF sudėtyje esantys augimo faktoriai išskiriami lėčiau – iki 12 dienų, o PRP – vos 90 minučių, todėl PRF naudojimas gerokai prailgina regeneracijos procesą audiniuose. 

 

3. PRF tinka bet kuriai kūno ar veido sričiai

PRF naudojamas medicinos srityje visame pasaulyje greitesniam gijimui po chirurginių procedūrų – kaulo persodinimo, dantų implantavimo ir t. t. PRF taip pat paskatina gijimą po kosmetinių operacijų ar procedūrų. Tiksliai gydytojo suleistas PRF gali būti paskirstytas bet kurioje veido ar kūno srityje. Ši procedūra  pagerina paciento odos tekstūrą, suvienodina atspalvį arba sustiprina bendrą odos būklę. Gydytoja dermatologė Giedrė Mickevičiūtė yra viena specialistų, taikančių savo praktikoje inovatyvų PRF metodą.

 

4. PRF galima naudoti kartu su kitais gydymo būdais siekiant geresnių rezultatų

Mes siūlome daug skirtingų gydymo būdų, kurių tikslas – jūsų pacientų odos išvaizdos gerinimas ir jaunesnės odos efektas. Šie gydymo būdai sudaryti iš odos užpildų („Sculptra“, „Radiesse“, „Restylane“, „Juvederm“ ir t. t.), gydymo lazeriu, radijo dažniu ir mezoterapija. Kiekvienas šių gydymo būdų turi savo unikalių privalumų. PRF galima naudoti su hialurono užpildais, kas pagerina rezultatus, ir pacientas gali džiaugtis ryškesniais pasikeitimais.

PRF – 100 % gryno kraujo produktas su didesne gydomųjų trombocitų koncentracija, lyginant su PRP (trombocitais praturtina plazma). PRF išskiria augimo faktorius per ilgesnį laiko tarpą. PRF – tai unikalus gydymo būdas, kurio metu paciento kūno gydomosios ląstelės naudojamos atkurti odos jaunatviškumą. PRF – tai tikras šuolis kamieninių ląstelių bei augimo faktorių evoliucijoje.

 

Mes esame vieninteliai Lietuvoje, Ukrainoje, Latvijoje, kurie gali pasiūlyti pažangiausią gydymo būdą. Nordami užsiregistruoti pirmajai konsultacijai, susisiekite su mumis https://i-prf.lt/kontaktai/ jau šiandien.

Norėdami konsultacijos odos klausimais, rekomenduojame kreiptis į  gydytoją dermatologę Giedrę Mickevičiūtę, kuri atlieka procedūras su PRF. Jos kontaktinis numeris: +370 616 44119