Telefonas: +370 672 23666
Uosio g. 83, Kaunas, Lietuva

Ortopedija

Panaudojimas

Vis daugiau net ir jaunų žmonių susiduria su sporto traumomis ir raumenų sistemos problemomis. Kartais jos būna įgimtos, kai kada sutrikimų atsiranda dėl patirtų traumų, netaisyklingos laikysenos, diabeto, antsvorio. Gydytojai visame pasaulyje rekomenduoja sveikatą stiprinti natūraliu metodu – PRF medicinine procedūra. Jos esmė – paciento organizme suaktyvinti audinių atsinaujinimo procesą. Prancūzų sukurta procedūra skirta tiems, kurie patiria skausmą judėdami, yra patyrę lūžių, pasitempė sausgysles arba raiščius.

PRF METODAS TAIKOMAS ORTOPEDIJOJE IR SPORTO MEDICINOJE

  • Malšinant lėtinius sąnarių, kelių skausmus;
  • Gydant peties sąnario skausmus;
  • Siekiant greitesnio gydymo lūžus kaulams;
  • Sporto traumoms gydyti;
  • Gydant „tenisininko alkūnę“;
  • Gydant kremzles ir patemptus raiščius;
  • Siekiant sustabdyti lėtinę sausgyslių deformaciją;
  • Achilo sausgyslės pažeidimus;
  • Sausgyslių bei raumenų pažeidimus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Visiškai saugios procedūros metu gydytojas paima paciento kraujo į i-PRF mėgintuvėlius, kurie centrifuguojami, kad išsiskirtų natūralios medžiagos. Gautas kraujo koncentratas sušvirkščiamas pacientui. Jau po pirmos procedūros jausite teigiamą poveikį – mažėjantį sąnarių skausmą. Reikėtų pabrėžti, kad procedūra nėra operacija, jos metu naudojamos tik nedidelės adatos ir nuskausminamasis kremas.

Iš jūsų kraujo išgautame koncentrate, kuris centrifuguojamas PRF mėgintuvėliuose, išsiskiria kamieninių ląstelių, trombocitų, leukocitų ir kitų natūraliu būdu gautos medžiagos. Trombocitai žinomi dėl savo pagrindinės savybės – kraujo krešėjimo. Tačiau ar žinote, jog trombocitai turi begalę baltymų, dar vadinamų augimo faktoriais, kurie yra atsakingi už žaizdų gijimą, audinių atsinaujinimą? Būtent PRF metodo kūrėjai suvokė šį mūsų organizme slypintį natūralų sveikatos šaltinį.

Šis metodas pagreitina ortopedinių problemų sprendimą bei spartina atsigavimą po traumų. Jis puikiai tiks, jei jus kamuoja raumenų patempimas, plyšimas arba lėtinis sausgyslių uždegimas. Be to, vos po vienos gydytojo atliktos PRF procedūros judėsite lengviau, skausmas sumažės, nes šios procedūros metu gydomi uždegimai. Jei turite žaizdų ar gyjate po operacijos – susiformuos mažesni randai. Pastebėta, kad po i-PRF terapijos kurso atletai bei kiti pacientai gerokai greičiau grįžta į pradinę veiklą.

Procedūrų skaičių nustato gydytojas. Dažniausiai geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojama atlikti 6–8 procedūras kas 4 savaites.

Teirautis apie procedūrą

Į VIRŠŲ