Telefonas: +370 672 23666
Uosio g. 83, Kaunas, Lietuva

Kuo PRF skiriasi nuo PRP?

Lietuvoje paplitęs kitas kraujo plazmos injekcijų metodas – PRP. Kuo šie du metodai skiriasi? Pagrindinis skirtumas tarp PRF ir PRP: naudojant įprastas raumenų tonusą mažinančias injekcijas ar užpildus, laikui bėgant, jų poveikis mažėja, o tuo tarpu PRF – didėja.

PRF

Kraujo koncentrato ruošimo metu lieka leukocitai, trombocitai su visais augimo faktoriais ir kamieninėmis ląstelėmis, kurios užtikrina regeneraciją ir nuolat gerėjančius rezultatus.

Po injekcijos įleistas kraujo koncentratas dėl skysto fibrino tinklo net 10-14 dienų audinyje skleidžia augimo faktorius, kurie užtikrina audinių regeneraciją.

Išgavimo procesas yra visiškai natūralus, be jokių cheminių priedų.

PRP

Kraujo koncentrato ruošimo metu lieka trombocitai be augimo faktorių ir labai nedidelis kiekis leukocitų, kurių veikimo laiką sutrumpina mėgintuvėlyje esantys farmaciniai priedai.

Po injekcijos PRP plazma yra aktyvi tik 90 min., todėl poveikis trunka trumpai ir yra nenuspėjamas.

PRP procese naudojamos kraujo krešėjimą stabdančios medžiagos, dėl kurių gali kilti alerginės reakcijos.

i-PRF, kas tai?

i-PRF (injekuojamas trombocitais praturtintas fibrinas) – vienintelis 100 % natūralus kraujo koncentratas be jokių cheminių priedų. i-PRF yra moksliškai pagristas ir plačiai naudojamas daugelyje sričių, pvz.: kosmetinėje chirurgijoje, žaizdų gydyme, odontologijoje ir t. t.

Kaip procedūra atliekama pacientui?

Teirautis apie procedūrą

Į VIRŠŲ