Telefonas: +370 672 23666
Uosio g. 83, Kaunas, Lietuva

Dermatologija

Panaudojimas

Odos regeneracija ir lėtėjantis senėjimo procesas

Švytinti ir sveika oda, vešlūs plaukai dar nebuvo taip lengvai ir saugiai pasiekiami! Rinkitės Prancūzijoje sukurtą i-PRF metodą ir džiaukitės mažėjančiomis raukšlėmis ir aknės randais, nykstančiais plikimo požymiais. i-PRF kraujo koncentrate esantys augimo faktoriai stimuliuoja kolageno bei elastino gamybą audiniuose, taip pat natūralaus hialurono gamybą ir naujų kraujagyslių formavimąsi, todėl rezultatai tikrai bus pastebimi. Tai – autologinė odos regeneracijos procedūra, kurios metu atskiriamos kamieninės ląstelės ir augimo faktoriai, kurie regeneruoja ir sustabdo senėjimo procesą odoje. Be to, i-PRF procedūras galima derinti su kitomis lazerinėmis, chirurginėmis procedūromis bei injekcijomis.

Sėkmės atvejai

PRF metodo nauda

 • Atnaujina veido, kaklo, dekoltė, rankų odą, ją skaistina
 • Naikina smulkias raukšles
 • Galima naudoti kaip užpildą gilių raukšlių išlyginimui
 • Gydo plaukų slinkimą (ir net nuplikimą)
 • Gydo randus po aknės, operacijų, traumų
 • Pagreitina žaizdų gijimą po nudegimų
 • Itin gerai atstato odos pažeidimus po procedūrų lazeriu, stiprių cheminių pilingų ar kitų pažeidimų

PROCEDŪRŲ TIPAI

 • Intradermalinė injekcija

  Visapusiškai veikianti procedūra, efektyviai stabdanti odos senėjimą ir šalinanti jo priežastis. Naudojama visų gilių raukšlių užpildymui.
 • Klasikinė mezoterapija

  Ši metodika efektyviai koreguoja odos ir poodžio amžiaus nulemtus pakitimus ir estetinius trūkumus, taip pat prisideda prie odos regeneracijos.
 • Cellular kaukė

  Odos regeneracijos procedūra su papildoma kamieninių ląstelių ir augimo faktorių koncentrato kauke. Intensyviai veikia odą ir grąžina jai stangrumą, suteikia jai švytėjimo.

Dažniausiai užduodami klausimai

Procedūra nereikalauja jokio specialaus pasiruošimo.

i-PRF procedūra nuo kraujo paėmimo iki paskutinės injekcijos užtrunka 30-60 minučių. Trukmė priklauso nuo pasirinktos procedūros.

Pirmieji pokyčiai matomi jau po pirmos procedūros. Priklausomai nuo atvejo, rekomenduojamas 3-5 procedūrų kursas.

Prieš atliekant i-PRF injekcijas oda padengiama anestetiniu kremu. Parenkamos adatos yra itin plonos, todėl galite jausti tik nedidelį diskomfortą.

Keletą valandų po procedūros dūrio vietoje oda gali būti jautri, matytis paraudimų, kartais gali atsirasti nedidelių kraujosrūvų. Specialistai patars, kaip prižiūrėti odą, kad nepageidaujami reiškiniai kuo greičiau išnyktų. Vidutiniškai po injekcijų oda atsistato per 24 val.

Teirautis apie procedūrą

Į VIRŠŲ