i-PRF metodas dermatologijoje – kelias link švytinčios odos ir vešlių plaukų

/ / Tinklaraštis

i-PRF injekcijos yra natūralus sprendimas tiems, kurie nori patobulinti savo išvaizdą. Botokso, hialurono injekcijos yra laikinos, kai tuo tarpu i-PRF užtikrina ilgalaikius ir geresnius rezultatus. Kokiose dermatologijos srityse pasitarnauja šis metodas, dalinamės šios dienos apžvalgoje.

Apimamų sričių – daugybė

Šis metodas gali išspręsti daug problemų, kurios pacientams kelia kasdienį diskomfortą. i-PRF injekcijos atnaujina veido, kaklo, dekoltė, rankų odą, naikina smulkias raukšles, netgi yra naudojamas kaip užpildas gilių raukšlių išlyginimui. Tuos, ką kankino aknė ir paliko nemalonių veido padarinių, taip pat galime nuraminti – i-PRF gydo aknės ir kitus pooperacinius, traumų randus. Jei turite randą po nudegimo, metodas taip pat jį išnaikins arba ženkliai sumažins. Svarbu pridurti, jog i-PRF procedūros gali padėti atstatyti odos pažeidimus po lazerio, stiprių cheminių šveitimų. Metodas yra ypač veiksmingas žmonėms, kuriems slenka plaukai arba gresia nuplikimas. Tai tik dalis, kur šis metodas gali būti naudingas, jo pritaikymas itin platus, tad visada galite kreiptis į dermatologą su problema ir klausti jo apie i-PRF. O svarbiausia, jog tai yra visiškai natūralu ir rezultatai matomi jau po kelių procedūrų.

Kaip tai veikia?

Kai iš jūsų venos yra paimamas reikalingas kraujo kiekis, jo mėgintuvėliai yra centrifuguojami specialioje centrifugoje. Parenkamas atitinkamas greitis, kad kraujuje išliktų kuo didesnis trombocitų, augimo faktorių, kamieninių ląstelių kiekis. Mėgintuvėliuose nėra jokių priedų, tad procesas yra 100 % natūralus.

Koncentrate esantys augimo faktoriai stimuliuoja kolageno bei elastino gamybą audiniuose, taip pat natūralaus hialurono gamybą ir naujų kraujagyslių formavimąsi, tad rezultatus pastebėsite jau po pirmų procedūrų. Svarbu paminėti, jog i-PRF procedūras galima derinti su kitomis lazerinėmis, chirurginėmis procedūromis bei injekcijomis.

Procedūros gali būti kelių tipų:

  • Cellular kaukė. Procedūra su papildoma kamieninių ląstelių ir augimo faktorių koncentrato kauke. Intensyviai veikia odą ir grąžina jai stangrumą, suteikia jai švytėjimo. Tinkama esant negilioms raukšlėms.
  • Klasikinė mezoterapija. Efektyviai koreguoja odos ir poodžio amžiaus nulemtus pakitimus ir estetinius trūkumus, taip pat prisideda prie odos regeneracijos. Tinkama raukšlių užpildymui, randų gydymui.
  • Intradermalinė injekcija. Geriausias sprendimas tiems pacientams, kurie nori efektyviai sumažinti gilias raukšles. Stabdomas odos senėjimas ir šalinamos jo priežastys.

Priklausomai nuo esamos paciento problemos, specialistas pasakys reikalingą procedūrų kiekį. Pati procedūra trunka iki valandos, jaučiamas tik minimalus diskomfortas. Oda po injekcijų atsistato per parą.

Parašykite savo problemą mums ir rekomenduosime artimiausią kliniką bei specialistą.