PRF procedūra ne tik grožiui, bet ir Jūsų sveikatai

/ / Tinklaraštis

i-PRF metodas yra naudingas ne tik estetinėje srityje, bet ir sveikatai: ypač plačiai pritaikomas ortopedijos, traumatologijos bei odontologijos srityse. Šio mėnesio apžvalgoje pristatome, kaip ši natūrali ir visiškai saugi procedūra gali palengvinti Jūsų kasdienybę.

Pritaikymas ortopedijoje ir traumatologijoje

Šiais laikais ne tik senjorai, bet ir vidutinio amžiaus žmonės susiduria su judėjimo, atramos problemomis. Kartais jos atsiranda dėl įgimtų defektų, o kartais dėl patirtų traumų, ligų (pvz. diabeto, reumatoidinio artrito), antsvorio.

i-PRF metodas gali ženkliai sumažinti esamus skausmus ir / ar pagreitinti gijimą. Pavyzdžiui, jei jus kankina lėtiniai sąnarių ar nugaros skausmai, i-PRF injekcijos yra ypač veiksmingos tokių skausmų malšinime. Jei pasitempėte raiščius ar patyrėte kaulo lūžį – metodas efektyviai pagreitins sužeidimo atsistatymą. i-PRF metodas taip pat stabdo sausgyslių deformaciją.

Nors procedūros metu galite jausti nedidelį diskomfortą, po jos iškart pradėsite gyventi kokybiškesnį gyvenimą – kasdien kankinęs skausmas sumažės arba išnyks visiškai, o patirta trauma sugis daug greičiau ir vėl galėsite užsiimti mėgstamomis veiklomis bei sportu.

Sveikos dantenos ir ne tik

i-PRF metodas yra be galo plačiai pritaikomas odontologijos srityje. Kadangi PRF kraujo koncentratas skatina minkštųjų audinių ir kaulo gijimą bei mažina skausmą (kuris odontologijoje yra itin nemalonus), metodą galima naudoti įvairioms procedūroms.

Populiariausia odontologinė procedūra, kur naudojamas PRF metodas, yra dantenų problemų gydymas (pvz. kraujuojančios dantenos, dantenų recesija). Dantenų šalinimo procedūrose, pooperacinių žaizdų gydyme PRF spartina audinių atsistatymą. Svarbu pridurti, kad PRF metodas taip pat gali būti labai naudingas kaulo persodinimo ar priauginimo procedūrose, sinuso dugno pakėlime, chirurginiame periodonto gydyme.

Galima pastebėti, jog PRF metodas gali išspręsti daug sveikatos ir estetinių problemų, ko negali padaryti kiti analogiški metodai. O kas svarbiausia, metodas paremtas 100 % natūralumu ir saugumu pacientams.

Raskite sau artimiausią kliniką ČIA.