Sustabdykite jaunystę: natūralios PRF procedūros odai gražinti

/ / Tinklaraštis

Norite džiaugtis jaunesne, lygesne oda be skalpelio ir nenorite gaišti laiko ilgai trunkančioms procedūroms? Prancūzai yra išradę natūralias PRF procedūras, kurios per trumpą laiką ilgam paskatina veido jaunėjimo procesus, mažina randus, aknės požymius. PRF metodas gali būti taikomas bet kokio amžiaus žmonėms, procedūros metu nenaudojamos jokios sintetinės medžiagos, vien jūsų pačių kraujas. Be to, PRF procedūra neskausmingai ir ilgam sprendžia daugelį grožio problemų.

Kaip veikia i-PRF metodas?

Visiškai saugios procedūros metu dermatologas paima kraujo į i-PRF mėgintuvėlius, kurie centrifuguojami, kad išsiskirtų natūralios medžiagos, atsakingos už kolageno bei elastino gamybą audiniuose, taip pat natūralaus hialurono gamybą ir naujų kraujagyslių formavimąsi. Gautas kraujo koncentratas panaudojamas odai gydyti. O rezultatai pastebimi jau po pirmos procedūros – džiaugsitės lygesne ir sveikiau atrodančia oda. Gydytoja dermatovenerologė Greta Valančienė,  atlieka i-PRF procedūras, skatinančias natūralų odos atsinaujinimą ir atjaunėjimą.

Jei jūs norite natūraliai ir ilgam:

  • atnaujinti veido, kaklo, dekoltė, rankų odą, ją skaistinti,
  • panaikinti smulkias ir išlyginti gilias raukšles,
  • gydyti plaukų slinkimą ar net nuplikimą,
  • gydyti aknės, traumų ir operacijų paliktus randus,
  • pagreitinti nudegimo žaizdų gijimą,
  • atstatyti odos pažeidimus, atsiradusius po netinkamai atliktų lazerio, cheminio šveitimo ir kitų procedūrų,

kreipkitės į mus, PRF metodą išradusios kompanijos oficialius atstovus Lietuvoje. Mes parinksime jums tinkamiausią specialistą, kuris dirba su PRF metodu. Gydytoja dermatovenerologė G. Valančienė siūlo savo pacientams išmėginti tris procedūras, kurios ne tik atkurs odos būklę, bet ir mažins raukšles, randus, skaistins ir standins odą:

PRF injekcijos į odą

Visapusiškai odą veikianti procedūra efektyviai stabdo odos senėjimą – paskatina kolageno ir elastino gamybą. Veiksminga PRF procedūra skatina odos atsinaujinimą ir jaunėjimą ilgam laikui. Gera žinia – injekcijos tinkamos įvairaus gylio raukšlių korekcijai. Be to, procedūra neskausminga ir nesukelia jokių komplikacijų.

Klasikinė mezoterapija su PRF

Pasaulyje pripažintas ir plačiai dermatologų naudojamas mezoterapijos metodas taikomas gydant įvairias odos problemas. Mes siūlome mezoterapiją sustiprinti PRF injekcijomis. Tokios procedūros metu efektyviai koreguojami odos pakitimai bei estetiniai trūkumai, randai. Mezoterapijos, atliekamos su PRF injekcijomis, metu taip pat skatinamas odos, poodžių ir kitų audinių atsinaujinimas.

„Cellular“ kaukė

I-PRF kaukė gali būti naudojama esant įvairiems odos pažeidimams, pavyzdžiui, nudegimams ar sudirgimams gydyti bei pažeidimams po operacijų arba lazerinių procedūrų. Kaukė su kamieninių ląstelių ir augimo faktorių koncentratu skatina spartų odos atsinaujinimą, intensyviai ją veikia. PRF metodas grąžins jūsų odai stangrumą ir švytėjimą.

Kurią PRF procedūrą rinktis?

Prieš atliekant procedūrą suteikiama gydytojo konsultacija. Šios konsultacijos metu yra įvertinama odos būklė – nustatomos odos tipas, išanalizuojama būklė bei pagrindinės problemos (senėjimas, randai, bėrimai, pigmentacija ir t. t.), atsižvelgiama į amžių bei kitus veiksnius.

Gydytojas, susipažinęs su jūsų odos būkle bei išsiaiškinęs asmeninius jūsų lūkesčius, pasiūlys efektyviausią variantą bei patars, kiek procedūrų reikėtų atlikti norint geriausio rezultato. Pirmuosius rezultatus pamatysite vos po vienos procedūros, tačiau geriausiam rezultatui rekomenduojama atlikti visą procedūrų ciklą.

Kiek PRF procedūrų reikės, priklauso nuo problemos, kurią norima koreguoti:

  • Randams naikinti: vidutiniškai 3–4 procedūros
  • Plaukų slinkimui mažinti: vidutiniškai 3–6 procedūros
  • Odos būklei gražinti: vidutiniškai 2–3 procedūros.

Rezultatai priklauso ir nuo to, kokios būklės paciento oda, ar labai gilūs pažeidimai, ar problema įsisenėjusi.

Baigę gydymo kursą džiaugsitės akivaizdžiai švytinčia ir sveika oda, pastebėsite pigmentacijos, smulkių bei vidutinio gilumo raukšlių sumažėjimą. Šypsositės žiūrėdami į save veidrodyje, nes džiaugsitės stangresne, jauniau atrodančia oda. Jei turite randų, po i-PRF procedūrų jie suminkštės, taps lygesni. Atskleiskite savo grožį ir nebedvejokite – PRF procedūros yra natūralios, saugios ir pripažintos visame pasaulyje. Tapkite vienu iš laimingųjų, išbandžiusių efektyvias PRF procedūras. Forma konsultacijai užsiregistruoti.

Jei norite susisiekti su gydytoja dermatovenerologe Greta Valančiene, atliekančia i-PRF procedūras, jos telefono numeris: +370 612 59 608.

Gydytojai taip pat galite parašyti elektroniniu paštu: greta.valanciene@gmail.com